Sayfalar

FLORMAR YÜZ BAZI PRIMER MAKE UP BASE

FLORMAR YÜZ BAZINA DA EL ATTI... HADİ İNCELEYELİM BAKALIM!

Flormar, özellikle Taksim Mağazası'nın tasarımıyla bana Mac'i anımsattı. Bu marka, oldukça profesyonel bir şekilde ilerlemeye ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Bir Türk Markasının bu derece gelişim göstermesi beni sevindiriyor. Yabancı markalara olan bağımlılığımızı da azaltıyor.

7 numaralı far paletimi alırken kasada görüp nasılmış diye bir pompa elime sıktım bu ürünü. Cildinizde kadifemsi yumuşacık bir his ve mis gibi bir koku yaratıyor. Elimde Sephora Yüz Bazı olduğu için hemen alıyım diye bir girişimde bulunmadım ilk önce. Ancak satış danışmanı bayan içerisinde bulunan özleri anlatınca deneyeyim bari diyerek sepetime attım ürünü.Nihayet Sephora yüz bazımda tükendi ve Flormar bazıma el atmış bulunuyorum.
Bu ürünü sevdim aslında. Cildinizi Sephora baza göre daha güzel nemlendiriyor ve pamuk gibi yapıyor. Makyaj yapmasa da süresi geliyor insanın cildine. Renk konusunda bir fark da yaratmıyor cildinizde ancak ürünün böyle bir vaadi de yok zaten.
Bakalım ürün kendi sitesinde nasıl tanımlanmış;


PRIMER MAKEUP BASE


Yumuşak dokusu ile ciltte pudramsı ve mat bir efekt yaratır. Makyaj öncesi Pudra tozları ile ciltte bulunan ince çizgileri doldurarak pürüzsüz bir cilt oluşumu sağlarken içeriğinde bulunan akasya ve yeşil çay sayesinde cildin elastikiyetini destekler. pürüzsüz görünüm kazandırarak cildi makyaja hazırlar, gün boyu cildi nemlendirir ve kurumasını önler.


Evet vadettikleri bunlar. Doğru mu? Doğru...dostlar.

Fiyatı 24- 25TL arası. Ben Akbatı AVM Flormar mağazasından aldım. 

Ürün 30 ml fondöten ebatında. Şişesi sanki cam gibi gözüküyor ancak plastik. Bir pompası tüm yüzünüze yeterli geliyor. Tavsiye eder miyim? Kesinlikle. Eğer bitene kadar merak ettiğim bir baz olmazsa tekrar alacağım. Sephora baz şişesinden dolayı çok sıkıntı yarattı. Ürünün dörtte biri şişenin içerisinde kaldı ve pompası ürünü çıkartmadı. İçine kalem sokarak geri kalanı kullanma çabası tam bir rezillikti. Tekrar alacağımı da zannetmiyorum.

Elime dağıttığımda verdiği ışıltıyı ve sağlıklı görüntüyü umarım yansıtabilmişimdir.
SEVGİLER

MAKYAJSIZ ASLA'yı
takip edin
Makyajsız Kalmayın