Sayfalar

GARNIER KAFEINLI KAPATICI ROLL-ON


MERHABALAR

Garnier Kafeinli Kapatıcı Roll-on 'um ve ben huzurlarınızdayız efenim:)
Mac gözaltı kapatıcımın dibini görmem sebebiyle yerine muadili aranma çabaları içerisine girdim.
Göz altlarımda koyu halkalarım, torbalarım şükürler olsun ki yok :) Bu sebeple yapay durmayan ancak fondötenimle bütünlük sağlayacak, öyle bembeyaz göz altları da yaratmayacak hafif yapılı ürün kriterlerim arasındaydı.

Youtube gurularının da favorileri arasında yer alan ve tavsiye edilen marka Garnier Kafeinli Kapatıcı Roll-on idi. Bir indirime denk getirip diğer kapatıcım bitmeden depoladım ürünü :)

Sanırım normal fiyatı 16-17 TL arası. Ben 12 Liraya Marmara Park Rossman'ın açılış şerefine kendisine kavuştum...Ürünün vaadettikleri uzun süreli kullanımda aşağıdaki gibi. Ancak ben uzun süre ürünü henüz kullanmadığım için bitirdiğimde vaatleri yerine getiriyor mu? Onu da bir yazımda paylaşacağım... Ancak bilyeli ucuyla göz altlarınıza uyguladığınız için bir ferahlık hissi veriyor.


Ben 02 numaralı Açık Ton olana sahibim. Dediğim gibi bembeyaz ben buradayım diye bağıran kapatıcılardan nefret ediyorum! Gayette beyaz tenliyim absürt bir renk farkı oluşmadı. Bir daha ki sefere yine aynı ton tercihim olacak.15ML olan ürün pratik kullanımlı ve tasarımı sayesinde kolay taşınabilir yapıda. Göz altı kremim bittiğinde yine Garnier marka göz altı roll on bakım kremi alınacaklar listemde.

Misss gibi bir ürün. Kaçırmayın derim. Sevgiler!

Makyajsız Asla'yı 
takip edin
MAKYAJSIZ KALMAYIN
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder