Sayfalar

Maybelline Affinitone Fondoten

Eskiden renkli nemlendiriciler, bb kremler yoktu... O etki için daha su bazlı fondötenler tercih ederdim. O fondötenlerden biri ise Maybelline Affinitone Fondöten...Su bazlı cıvık yapısıyla kapağı açar açmaz dökülüverir. Artık masanıza mı kucağınıza mı neresi denk gelirse :) Dikkatli açmak lazım kapağını, antrenmanlı olmak lazım :)

Bu fondötenden 3 kutu kullandım. Bu ikincisi şu an bitmek üzere. Yazın solaryuma girdiğim için rengim epey dönmüştü. Ve rengim çok çabuk attığı için solaryum rengime güvenip de gidip MAC 'ten fondöten almak istemedim açıkçası. O sebeple başım sıkıştığımda uygun fiyatı, ışıltılı görüntüsü ve doğallıyla elim hep bu ürüne gitti. ( sanırm 3 kutu aldığım tek fondötenim! Şu an farkettim)Ürünün iddiası etiketinde de görüldüğü gibi cilt rengini bütünlemek ve kusurları kapatmak. Kusurları kapatma konusuna gelince bence çok başarılı bir ürün değil. Yazın kullanılabilinecek ve cildinize ışıltı sağlıyacak bir ürün. Bu bağlamda kuru ciltlere de tavsiye edilebilir. Cildinizi yormaz, hafif, renginizi eşitler... Fotoğrafta görmüş olduğunuz renk 42 Dark Beige.
Ben bugün bunu ne için mi kullandım? Sorusuna gelirsek... Başımın belası ve artık içime gına getiren ağır yapılı Estee Lauder Double Wear Fondötenimi incelttim bu ürünle. E.L içinde maalesef pembelik barındırıyor ve çok bembeyaz yapıyor beni. Bu ürünü içine kattım hem yapısı inceldi hem de rengi kırıldı birazcık. İmdat dediğim an, elimin gittiği yegane Maybelline ürünüydü bugün ki konuğumuz.

Ürün 30ml. Fiyatı 17-18 lira arası.

Sevgiler

Makyajsız Asla'yı
takip edin
Makyajsız Kalmayın