Sayfalar

Flormar Mascara Spider Lash


Flormar'dan 7 numaralı far paletini alırken bu maskara 10 Lira'ya geliyordu ve bende alıyım dedim. Adından anlaşıldığı gibi örümcek ağı gibi kirpikler yaratıyor.


En son Gratis'de satış danışmanın kirpikleriniz çok güzel görünüyor demesi üzerine daha da üzerine düşmeye başladım bu rimelin. Acayip hacim veriyor diyemem ancak var olan kirpiklerimi belirginleştiriyor. Benim kirpiklerim kısa ve kıvrık değil. Şimdiye kadar en çok beğendiğim rimel ise Rimmel London'un Day 2 Night rimelidir. (Cansız kısa kirpiklerime iyi geldiyse daha hacimli kirpikleri takma kirpik gibi gösterir diye düşünüyorum).

Flormar rimelin kıvamı çok ıslak ve ya kuru değil. Tam ayarında. Bir aydır kullanıyorum ve herhangi bir kuruma emaresine rastlamadım. Tekrar alır mıyım? Bir daha indirim de yakalarsam olabilir. Ama emin değilim. Bugün ki göz makyajımı croplayarak göstermek istedim. Kirpiklerimde Flormar rimelim var. Yani bu rimel çok hacimli gür bir kirpik hayali içerisindeyseniz kesinlikle ihtiyacınızı karşılamayacaktır. Ama liseye gidiyorum ve ya çok abartılı gözükmek istemiyorum derseniz. Tercihiniz olabilir.  

Makyajsız Asla'yı
Takip Edin
Makyaksız Kalmayın