Sayfalar

Yves Rocher yuzde elli indirim alisverisi


YVES ROCHER ALIŞVERİŞİ BÖYLE OLUR :)Malum Yves Rocher indirim mesajıyla birlikte bayanların rotası en yakın şubesine çevrildi.Elimde çok fazla bu markaya ait ürün yoktu ancak bu indirimle daha yakından tanışabiliriz dedim :) Sanırım bu aralar da doğal içerikli ürünlere sarmış durumdayım!


Pelican Mall Yves Rocher mağazasından yaptım alışverişimi. Nihal isimli satış danışmanı çok cana yakın ve ürünlerin içeriğine dair bilgiliydi ki bu kadar alışveriş yapacağımı tahmin etmemiştim :)


Ürünler:

-Isırganlı saçı arındırıcı şampuan (ince telli ve yağlı saçlara sahibim)-Hacim Veren Şampuan Organik ebegümeci özlü ve yapılandırıcı. İki şampuan da silikon içermiyor
-Parlatıcı saç maskesi.

-Hassas ve kızarıklık sorunu yaşayan ciltler için nemlendirici krem.-Tırnak kırılmalarına karşı tırnağı besleyen jel.

-Tırnak yüzeyini pürüzsüzleştiren, sararmalara karşı koruyan baz. (bu üründen o kadar memnun kaldım ki kesinlikle vazgeçilmezim oldu artık)


-Parlatıcı saç güzellik iksiri. Mis gibi frambuaz kokuyor.

-Kahve kokulu duş kremi. Bu ürünle tanışmam enteresan oldu. Danışman fazla parfüm kokladığım için koklamam için bu duş kremini burnuma tuttu. Bu ne ya dedim bir anda! Şaşırdı biraz. Ben kahve yaparken kutuyu açar bir 5-10 saniye koklarım o kadar severim ki kahve kokusunu. Sanki bir duş ürünü değil de kahve kavanozunu kokluyordum yine. Onu da aldım. İçerisinde organik maddelerin olmasından dolayı çok fazla köpürmediğini belirtti. Sorun değil dedim.

-Fotoğrafa koymayı unutmuşum ancak bir de lavantalı vücut losyonu aldım. Lavantanın rahatlatıcı etkisini deneyelim dedim :)


-Vanilyalı içerisinde parfüm bulunan vücut losyonu-Çiçeğin ismini anımsayamadım ve sitesinden bulamadım.
 Yine çiçeksi parfüm özlü vücut losyonu.
-Dış Etkenlere Karşı Koruyucu Canlandırıcı 

Antioksidan SerumGenellikle %50 indirimli ürünlerden satın aldım. Kullandıkça yazısını yazacağım. Merak ettiğiniz bir ürün varsa öncelik verebilirim?

Makyajsız Asla'yı
takip edin
Makyajsız Kalmayın