Sayfalar

FLORMAR FONDÖTEN FIRÇASI

FLORMAR FONDÖTEN FIRÇASI

MAC 187 fırçayı Mac ile tanıştığım ilk günden beri satın almak istemişimdir. Ancak fırçaya verilen paraya gerçekten acıyorum! Bu konuda çok pintiyim napim! :)

Avon'un fondöten fırçasıyla bu zamana kadar idare ettim elimle sürdüğümde çok oldu. Flormar 7 nolu far paletimi alacağım gün Akbatı AVM Flormar'da bir de fondöten uygulaması istedim. Stantda çalışan bayan fondöten uygulamasını şu fırçayla yaptı efenim... :)
Yüzümü çektim "o ne o? " dedim :) Sanki Mac 187 ile uygulama yapılıyor gibi geldi. Fondöten fırçamız dedi. Çok güzelmiş fondöteni boşver fırçayı alıyorum dedim :)
Böyle tanıştık kendisiyle. Yanımda olmadığı için fotoğrafını çekemedim ama şeffaf makyaj çantası gibi de bir kılıfı var. Diğer fırçalarınızı da içerisine koyup çantanıza atabilirsiniz.

Güzel uygulama sağlayan bu fırça hiç iz de bırakmıyor. Avon fondöten fırçası iz bırakıyordu uygulama sonrasında elimle izleri dağıtmaya çalışıyordum.
Temizliğini ise şampuanla yapıyorum. Bakmayın siz şimdi böyle kirli durduğuna :) Ne uygulama ne de yıkama sırasında hiç dökülme görmedim.Ben sevdim bu üründe vazgeçilmezim oldu. Fiyatı da 16TL idi. Daha ne olsun!

Okuduğunuz için teşekkürler. Yorumlarınızı bekliyorum.

MAKYAJSIZ KALMAYIN