Sayfalar

Make Up Forever MUFE

Merhabalar,,,

Bugün de size biraz nispet yapayım dedimmmm :)

Yaşadığım yerin etrafındaki avmler ve bu avmlerin barındırdığı kozmetik mağazalarının çeşitliliği beni çok mutlu ediyor. Aynı zamanda zarar da ettiriyor tabiki... :)

İstanbul'daki (sanırım Türkiye'deki) tek Make Up Forever Mağazası evime iki dakika uzaklıktaki Akbatı Avym'de yer alıyor.
Sephora'da da bu marka'nın standları bulunsa da mağazadaki ürün çeşitliliğini bulamıyorsunuz maalesef.

Krem ürünlerle kontör yapma isteği içerisindeydim. Stantdaki 6'lı zenciler için olan concealer paletine bakıyordum ki Mua Derya Çeliker o sizin için çok koyu değil mi? dedi. Bende derdimin krem kontör- highlight olduğunu söyleyince. Bana stick pan fondöteni önerdi hatta uyguladı. Çok memnun kaldım ve satın aldım. 


Ardından gözüm pudralara takıldı... Kapatıcı özelliği çok yoğun olan  Velvet Finish isimli pudrayı da almak ve istedim ve aldım da :)Ürünlerin hem ambalaj tasarımı hem de yapısı harika hanımlar. Mufe markasıyla ilk olarak Hd Fondötenimi alarak tanıştım. Fondöten koleksiyonuna sahip biri olarak kullandığım en iyi Fondötenlerden biri. Hatta deseniz ki "Bir tane fondötenin olacak hangisini seçersin?" Kesinlikle Hd Fondöten derim. Derya Mua Hd fondötenimle birlikte kullanmam için hd primer testerı da verdi.Pan fondöten 20 gram.
Pudra ise 10 gram. Pudrayı Mac Studio Fix Pudra gibi tek başına cilt makyajınız için kullanabiliyorsunuz. Yaz aylarında tercih edilebilir olduğunu düşünüyorum. Ya da ince yapılı bir fondöteninizin üzerine de kapatıcılığı artırmak için kullanabilirsiniz. Ürünleri bugün deneyecektim fakat evden aceleyle çıkınca almayı unuttuğumu asansörde farkettim :(

Herneyse bir süre kullanır öyle yorum yazarım artık sizlere. 

Sevgiler

Makyajsız Asla'yı
Takip Edin
Makyajsız Kalmayın