Sayfalar

Mac Gingerly Sheer Tone Blush

Merhabalar...

Sevgili Gizem İlktan ile birliklte kendisi şurada Kim Kardashian makyajına takmış durumdayız. Watsup'tan bak Kim gibi kontör yaptım bak aydınlatıcı uyguladım diye birbirimizi fotoğraf yağmuruna tutuyoruz. :) 

Araştırmalarıma göre Kim'in makyajının vazgeçilmez parçalarından biri de Mac Gingerly alllık.Bu allık Mac allık serisinde sheertone blush olarak sınıflandırılıyor.

 Mat yapıda koyu şeftali tonlarına yakın diyebileceğimiz bir ürün.Kesinlikle tozutmadığını da belirtmek isterim. Koyu gibi durması sizi yanıltmasın. Üç kere parmaklayıp elimin üzerinde dağıttım ve şu rengı yakalayabildim. Bu özellikteki allıkları seviyorum. Aceleniz olduğu ve ya beceriksizliğinizin tuttuğu zamanda kendinizi palyaçoya çevirme riskinizi ortadan kaldırıyor.
Karma ve yağlı ciltlere ayrıca mat yapıdaki allıkları tavsiye ederim. Nedense mat allık daha asil geliyor bana ya da ben kendime yakıştırıyorum :) Bilemedim...

10gram
Fiyatı 68 Lira


Sevgiler
Makyajsız Asla'yı
Takip Edin
Makyajsız Kalmayın


4 yorum:

 1. Çok güzel yaa <3 bende MAC allıklarına takmışç durumdayım ama tam bir bronz ton istiyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mac de öyle güzel bir bronz ton bulamadım ben. golden rose bronz allıklar favorim. hatta mac mua sı yüzünüzdekı bronz allık gayet guzel bence demişti mac'e bronz allık sorduğumda.:)

   Sil
 2. hahaha yerim 'kim gibi kontür yaptım' kısmı çok iyiymiş güzel günlerde kullan tatlışım :)

  YanıtlaSil